Kika

 
hotel rating stars

Rr. Andrea Gora, pn. 10000, Prishtine, Kosove

Hotel Kika sh.p.k. ofron akomodim në Prishtinë afer Monumentit të Skënderbeut dhe Monumentit NEW BORN ne Prishtinë. Hoteli ndodhet vetem 600 m nga Muzeu Etnografik Emin Gjiku, prona është gjithashtu 3.2 km larg nga Parku i Gërmisë. Në hotel, të gjitha dhomat përfshijnë gardërobë dhe janë të kompletuara me banjo private. Të gjitha njësitë në Hotel Kika sh.p.k. janë të pajisur me ajër të kondicionuar, me TV të sheshtë dhe disa dhoma kane ballkon. Mengjesi shërbehet brenda hapësirave te hotelit. Recepcioni është në dispozicion 24 ore me stafi qe flite serbisht, spanjisht dhe anglisht. Vendet turistike që gjenden afër hotelit tonë janë: Teatrit Kombëtar të Kosovës, Xhamia e Carshisë në Prishtinë dhe Statuja e Nënë Terezës në Prishtinë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. For cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, the hotel will be refunded according to the point 6 of the contract.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

 Nuk ka kapacitet per krevat shtese