La Corte

 
hotel rating stars

Rr. Agim Ramadani, pn. Prishtine, Kosove

Hotel La Corte në Prishtinë, ndodhet 300 metra nga Bulevardi Nëna Terese dhe Statuja e Skënderbeut. Monumenti NEW BORN ndodhet 500 metra larg nga Hotel LaCorte Prishtin dhe ne po te njejten largesi gjeni pjesen e vjeter e qyetit, ndërsa Muzeu Etnografik Emin Gjiku është 900 metra nga hoteli. Hotel LaCorte Prishtina krenohet me restorantin tij si dhe eshte i pajisur WiFi të lirë. Çdo dhomë në këtë hotel është më ajër të kondicionuar dhe është i pajisur me një TV të sheshtë. Të gjitha dhomat kanë një banjo private të pajisur me një dush. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni tualete falas dhe tharëse flokësh. Recepsioni eshte ne sherbimin tuaj 24 orë gjithashtu ne brendesi te hotelit do te gjeni dyqan suveniresh.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

 Politikat e largimit te vone: Me marrveshje me menaxhmentin e hotelit, Mengjesi 5.00€, Krevat shtese 15.00