La Familia Residence

 
hotel rating stars

Rruga Demë Ahmeti, Pristina 10000

Rezidenca e sofistikuar La Familia përmban njësi akomodimi luksoz, të paijisur me WiFi dhe LCD TV kabllor. Hoteli posedon pishinë, karrige masazhi dhe një dhomë palestër që mund të përdoret pa pagesë për 2 orë në ditë. Mysafiret mund të porosisin trajtime masazh në La Familia Residence dhe të përdorin sauna dhe vaskën e nxehtë me pagesë shtesë.

Dhomat janë të ndritshme dhe me ajër të kondicionuar, të gjitha dhomat kanë minibar, paisjet për çaj dhe kafe, banjo me still modern, tharëse flokësh. Shumica e dhomave kanë ballkon.

Restorant elegant dhe i zbukuruar në natyrë, shërben specialitete të ndryshme tradicionale, si dhe kuzhinë evropiane.

Stafi i pritjes është në shërbimin tuaj për ndihmë, thirrje për të u zgjuar nga gjumi dhe shërbim në dhomë. Gjërat me vlerë mund të ruhen në kasafortë.

Hoteli posedon parkim. 

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Reservations canceled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e largimit te vone: Pagese 30.00 Euro

Politika e shtratit shtese: 10 euro per shtrat ekstra.