Nartel

 
hotel rating stars

Rr.Shefqet Shkupi, Prishtina, Kosove

Hoteli Nartel ndodhet ne qender te Prishtinës. Eshte nje hotel modern me 4 yje dhe është vetëm 10-minuta në këmbë larg ndërtesave qeveritare të Kosovës. Hoteli ofron internet wireless falas dhe dhoma me ajër të kondicionuar. Dhomat kane hapesirete bollshme dhe televizor kabllor, një minibar, dhe një banjo private. Hotel Nartel ofron një bar dhe restorant ku shërbehet kuzhine ndërkombëtare. Shume restorante, kafene dhe klube nate janë vetëm disa metra larg. Gjithashtu ofrohet edhe parkim privat per klientet e hotelit. Nga hoteli mund te shkohet lehtesisht ne drejtim te aeroportit te Prishtines, ose te Shkupit dhe Mitrovices. Hotel Nartel eshte nje nder hotelet me te mira ku mund te prenotoni ne Prishtine.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Qender fitnesi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Politika per krevat shtese: nuk ofrohet