Ora

 
hotel rating stars

Rr.Anton Z.Cajupi, Nr.4, Prishtina, Kosove

Hotel Ora ne qender te Prishtines, vetem 150m larg nga Sheshi "Nena Tereze". Ofron sherbime te ndryhsme si nje restorant, parking (pa pagese) dhe dhoma (wi-fi pa pagese). Nje kopsht dhe nje tarace verore per musafiret qe te relaksohen.
Te gjitha dhomat perfshijne kodicioner per ajer, TV dhe nje minibar. Secila dhome ka nje banjo private, tharese flokesh dhe letra tualeti (pa pagese). Disa dhoma gjithashtu kane edhe nje elegance me vete duke e perfshire edhe ballkonin.

Ne afersi mund te gjeni restorante te ndryshme, bare dhe klube te nates gjithashtu ne vetem 200 metra largesi.

Ndertesa e Qeverise se Kosoves eshte vetem 150m larg, poashtu edhe Muzeu i Kosoves eshte ne nje distance prej 200m. Nje qender fitnesi ne vetem 150m.

Stacion lokal te autobusit cdo 100m. Stacioni kryesor i autobusave eshte ne nje distance prej 600m.
Stacioni kryesor hekurudhor eshte 2km nga Hoteli dhe Aeroporti nderkombetar i Prishtines eshte vetem 15km larg nga hoteli.

 

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor me pages
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: femijet 0 deri ne 14 vjec akomodohen falas