Parlament

 
hotel rating stars

Rr. Zenel Salihu,nr1,Prishtine,Kosove

Një hotel i bukur, i vendosur në lagjen e vjetër të qytetittë Prishtinës, një lagje që është karakteristike, simpatike, e gjallë, dhe endee qetë. Nga akomodimi në këtë hotel judo të jeni brenda në zonen kryesore tpikave kryesore turistike që ka priishtinanë këmbë mund ti vizitoni të gjitha pikat turistike kryesore të Prishtinës. Hoteli është i rrethuar nga bukuria e jashtëzakonshme e Muzeut të Kosovës, dhenë afërsi të Parlamentit, Sheshit Ibrahim Rugova dhe ndërtesave të tjeraqeveritare dhe historike.Në të hyrë në këtë hotel simpatik, ju menjëherë dotë ndjeni një atmosferë të veçantë intime që ju bën të ndiheni si të jesh në shtëpinëtuaj "Prishtina" në shtëpi.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas

Client must announce the hotel at least 48 hours before arrival, that enables us to cancel the accommodation.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout): 50% të çmimit Krevat shtesë € 15