INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Kosove» Prishtina»Hotele ne Prishtina» Hotel Royal Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Royal hotel stars expand
Rr.Pashko Vasa, Nr.3 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel royal pristina kosovo front view
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Royal Hotel, Prishtina, Kosove
Hotel Royal është një hotel i ri, the njeri ndër hotelet më prestigjioze në qendër të Prishtinës. Hotel me shumë shije dhe stil, me lartesi prej 5 katesh dhe 44 dhomave të dekoruara me elegancë. Hoteli ofron sherbime profesionale për të gjithë mysafirët.Hoteli ynë njihet si njeri ndër më te vizituarit nga personalitetet publike si ato kombëtare dhe ndërkombëtare, dhe në mesin e tyre janë znj. Nicole Kidman njëra ndër aktoret më të njohura të Hollivudit, ambasadorët e SHBA-ve: z. Larry Rosin dhe William Walker, kritiku i letersisë z. Januz Bugajski, pastaj nga figura të njohura kombëtare si ish- presidenti i Shqiperisë Alfred Mojsiu, z. Ismail Kadare, znj. Inva Mula dhe shumë aktorëve, këngëtarve dhe personaliteteve tjera të njohura në fushën e artit dhe kulturës. Përshtypjet e tyre i ruajmë të shkruara në ditarin e përshtypjeve të hotelit tonë .Mos e humbisni shansin për të vizituar hotelin tonë, të shijoni komoditetin dhe ambientin tonë miqësor!
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Qender fitnesi
ATM
Shkembim valute
Kopsht
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Piano bar
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Banje me dush
Vaske
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Telefon ne banje
Pajisje tualeti personale
Sporte & Aktivitete
Pishine te mbyllur me ngrohje


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te mbahet parapagimi i nates se pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: