Sara

 
hotel rating stars

Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove

Hotel Sara ne Prishtine, gjendet në qendrën e vjetër të qytetit.Hoteli përbëhet nga 33 dhoma standarde, dhoma me xhakuzi, apartmane si dhe Suitë.Cdo dhomë është e pajisur me Tv Cable, Lidhje Telefonike si dhe Wi-Fi.Hoteli ofron nxemje qëndrore , klimatizim, Wi-Fi, rrymë dhe ujë 24h.Gjithashtu posedon sallën e mëngjesit me tavolinë SUEDEZE dhe sallën për konferenca. Vlen të ceket se cmimet janë shumë të volitshme.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00