Semitronix

 
hotel rating stars

Rr. Mbreteresha Teuta, Nr. 153, Peje, Kosove

Ne zemer te qytetit te pejes, gjendet Hotel Semitronix me nje ambient te vecante dhe te qete. Me nje stil europian, sherbim cilesor dhe korrekt.Hoteli i pasuruar edhe me restaurantin e klasit te larte, kuzhine te begatshme si dhe veranden me pamjen madheshtore te pejes

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Politika per krevate shtese : 20 Euro per nate.