Stay Ok Prishtina

 
hotel rating stars

Rr. Xhavit haziri Nr 10

Stay Ok Prishtina eshte i vendosur vetem 5 minuta larg pjeses se vjeter te qytetit ndersa larg qendres se qytetit eshte 13 minuta. Hoteli gjendet ne nje zone shume te qete dhe relaksuese. Stay OK Prishtina eshte nje hotel shume i mire ku mund te qendroni ne Prishtine.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 11:00

Checkout: 14:00

 Politikat e daljes se vone nga hoteli: me marreveshje me hotelin.