Town

 
hotel rating stars

Rr. Robert Doll, PN. Pejton, Prishtine, Kosove

Hotel Town është një hotel i vogël buxhetor dhe i qetë ne Prishtine, i cili ka filluar punen në vitin 2015. Dhomat ne Hotel Town janë standarde por te pastra dhe stafi përpiqet të bëjë më të mirën për t’i plotësuar kushtet klientëve të tij. Hoteli ka 5 dhoma me hapësirë të bollshme.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:30

Checkout: 11:30

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses