Venus

 
hotel rating stars

Suhodoll

"Venus Hotel" është një hotel me 5 yje ne Prishtine që gjendet në magjistralen Prishtinë-Lipjan, larg nga zhurma e qytetit. Hoteli ofron pothuajse 50 akomodime, 3 Salla Konferencash, 2 Salla Dasma, Restorant, Bar, Spa & Wellnes dhe fitnesin. Hoteli ka 230 hapësira parkimi. Venus Hotel njihet si një vend ku kënaqësia e klientit vihet në plan të parë. Stafi i hotelit flet disa gjuhe te ndryshme dhe kane aftësi të shkëlqyera në komunikim. Ne besojmë se cilësitë e tilla kanë potencial për të krijuar një marrëdhënie të shkëlqyer mes nesh dhe mysafirëve tanë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Kopsht
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Free Cancellation 48h before the reservation date

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Pa pagesë shtesë deri në 11:59; 5 € në orë nga ora 12: 00-17: 59; pas orës 18:00 ju duhet të paguani natën e plotë.


Të gjitha çmimet e dhomave dopio akomodojn një fëmijë 0-4,99 vjeç pa pagesë. Për fëmijët më të vjetër se 5 vjet, çmimet janë në kategorinë e çmimit familjar të dhomave që lejojnë fëmijët sipas moshës së tyre përkatëse.