Albatros

 
hotel rating stars

Rr. Besim Shala, p.n. 20000. Prizren, Kosove

Hotel Albatros i vendosur në qytetin historik turistike të Prizrenit, Hotel Albatros ofron një pishinë të hapur dhe një një restorant la carte me një përzgjedhje të verërave te ndryshme. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar, TV me ekran te sheshte, kasaforte sigurije, mini bar,banjo private me dush, tharëse flokësh, Wi-Fi dhe parkim falas. Qyteti i Prizrenit ndodhet 4 km larg. Ju mund të shijoni pamjen e maleve aty pranë nga tarracë në katin e 5-të.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Biliardo me pagese

Free cancelation if canceled four days before your arrival at the hotel. If canceled later than 4 days, 60% of the total booking payment will be calculated as you payment. If you do not arrive at all, then the whole booking fee will be calculated as you payment.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: femijet deri ne 3 vjec jane falas