Albes Complex

 
hotel rating stars

Rr. Korishe, km 4 i Magjistrales Prizren-Prishtine, Kosove

Tek Hotel Restorant Albes cilësia është vënë në shërbim të mysafirëve tanë, duke ofruar zgjidhje të shumta për shije të ndryshme. Ambienti çlodhës dhe enterieri i përkryer mundëson të gjeni magjinë e kënaqësisë. Hoteli posedon restorant, saunë, lobby bar, dhoma dhe apartamente luksoze, të pajisura me kondicioner, internet telefon, televizion, mini bar, banjo, vaska me hidromasazh (jakuzi), dhe 24 orë shërbim të dhomës. Nese jeni duke kerkuar per Salla konferencash ne Prizren atehere Hotel Albes eshte i duhuri. Hoteli ofron Sallë për konferenca dhe ahengje deri në 700 persona, Salla dytësore e konferencave për mbi 70 persona Restaurant, Sallë me kapacitet deri 250 persona Lobby Bar me kapacitet deri 45 persona. Hotel Albes ka nje ambient prej 28 dhoma dhe apartamente luksoze me 61 shtretër. Gjithashtu hoteli ofron lehtesira te ndryshme per ta bere sa me komode qendrimin tuaj si ashensorin, vendparkim për 200 vetura menu e pasur tradicionale dhe internacionale, shërbim të dhomës. Në Hotel Albes ju do të gjeni ambientin që keni kërkuar gjatë, dhoma dhe apartamente të cilësisë së lartë me stil unik dhe modern, në mënyrë që ju të ndiheni qetë dhe mirë sikur në shtëpinë tuaj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the entire reservation.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) = largim pas ores 15:00 pagese e plote e dhomes