Centrum

 
hotel rating stars

Rruga Bujtina 1; 20000, Prizren, Kosove

Hotel Centrum qytetin e vjetër të Prizrenit të ardhshëm në rrugë kryesore të këmbësorëve dhe Xhamia e Sinan Pashës, Hotel Centrum ofron strehim me ajër të kondicionuar , Wi-Fi dhe parkim falas .Anche.Bari dhe restoranti që shërben pjata tradicionale.Të gjitha dhomat dhe suita kane TV satelitor LCD, minibar dhe një banjo private me dush. Disa dhoma kane ballkon me pamje të qytetit. Larje dhe shërbim hekurosje janë në dispozicion në një pages shtesë. Mëngjes bufe është shërbyer çdo ditë.Stacioni i autobusave, me linjat në Prishtinë, Gjakovë dhe Pejë, është 1 km nga Hotel Centrum Prizren. Aeroporti i Prishtinës është në një distancë prej 75 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 10 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 10 Days, prior to the arrival date, will be charged for the for all reservations made.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

 Femijet deri ne 4 vjec akomodohen falas!