Classic

 
hotel rating stars

Rr.Shuaip Spahiu PN, Prizren, Kosove

Hotel Klasik është nje nga hotelet me te mire ne Prizren. Këtu në jug të Kosovës, ku paqja dhe argëtimi janë kombinuar me njëri-tjetrin, ju mund të përjetoni një pushim relaksues.Klasik Hotel Prizreni është pikënisje ideale për të eksploruar qytetin dhe zonën përreth. Qyteti në vetvete është i karakterizuar nga tërheqjet historike. Një nga monumentet është ura otomane që shihet nga hotel klasik, e cila shtrihet mbi lumin Bistrica dhe ofron një pamje të pakrahasueshme të rrethinës.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • ATM
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Fëmijët deri në moshën 15 vjeç, nuk paguajnë për krevat shtesë mbi 15 vjeç është 15 euro nata.