Cleon

 
hotel rating stars

Rr. Shaip Spahiu nr. 32

Hotel Cleon ndodhet në qendër të Prizrenit, pranë lumit Lumbardhi. Hoteli ka parkim falas, Wi-Fi falas në të gjithë pronën. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh dhe gjithashtu të gjitha dhomat kanë TV kabllor LCD.

Meqë është në qendër të qytetit, ky hotel ofron qasje në atraksionet kryesore dhe vendet kryesore të Prizrenit, si: Kisha e mbrojtur nga UNESCO-ja, Our Lady of Ljevis,  Shadervan dhe Ura e Vjetër e Gurit e të gjitha mund të arrihen me një ecje të shkurtër. Kalaja mesjetare është larg 700 m nga Hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e largimit te vone: Ne marreveshje me hotelin