Edi Imperial

 
hotel rating stars

Rr. Farketareve

Hoteli posedon bar dhe ndodhet në Prizren në rajonin e Qarkut të Prizrenit, 400 m nga Xhamia e Sinan Pashës. Prona ndodhet 500 m nga Muzeu i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, 600 m nga Kalaja Kalaja Prizren dhe 200 nga Mahmeti Pasha Hamam. WiFi pa pagesë është në dispozicion të mysafirëve. Dhoma në hotel janë të pajisura me banjo private dhe një TV të sheshtë. Të gjitha dhomat në Hotel Edi Imperial kanë ajër të kondicionuar dhe një tavolinë. Mengjes italian është në dispozicion çdo mëngjes në hotel. 

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first nigh

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politikat e daljes se vone: ne marreveshje me hotelin.