Kacinari

 
hotel rating stars

Rr. Pushkataret, Nr. 18, Prizren, Kosove

Hotel Kaçinari ne Prizren gjendet ne qender te qyetit turistik. Ky hotel ofron cilesine me te larte te sherbimit dhe te mikepritjes. Me nje staf profesional qe ofron kujdes të plote , dhe nje kuzhine shume te mire qe ofron lloje të ndryshme te specialiteteve tradicionale. Kaçinari ka komoditetin tuaj si shqetësimin e tijen me te larte dhe shkon pertej thirrjes se detyres per te siguruar qe asnje pjese e sherbimit  te mos mungoje. Hotel Kacinari eshte nje nga hotelet me te mira moderne ne Prizren.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas