OK

 
hotel rating stars

Rr.Lubizhd, km 3 i Magjistrales Prizren -Prishtinë, Kosove

Mirë se vini në Hotel OK.
Hotel OK eshte nje hotel me 5 Yje ne Prizren. Hoteli ka pesë kate, ne brendesi te tij gjeni restorant, Salla per evente te ndryshme me kapacitet deri ne 700 persona. Gjithashtu hoteli eshte i pajisur me pishina e mbyllur, ashensor dhe ka nje total prej 53 dhomash, dy apartament vip, dy apartament me 2 Dhoma dhe dy apartament Suita. Hoteli ka tre terraca verore, Hurdha e troftës, 3 Salla Konferencash, parking te siguruar 24h pa pagese, wireless High-speed Internet Access 24h pa pagese. Hotel Ok ofron dhe mundesi per zbavitje si ping pong, lojera kompjuterike, sigurim 24h, kendi i lojrave per femijë, sherbim dhome 24h, sherbim larje, hekurosje, transport etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe tenisi

Client must announce the hotel at least 100 hours before arrival, that enables us to cancel the accommodation.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) = largim pas ores 16:00 pagese e plote e dhomes