Theranda

 
hotel rating stars

Rr.Adem Jashari, Nr.01, Prizren, Kosove

Hotel Theranda ne Prizren, për herë të parë filloi punën në vitin 1964, ndërsa objekti u rinovua tërësisht në vitin 1981. Pas pauzës së privatizimit objekti u renovua sërish dhe filloi punën më 28, Nëntor 2012Hoteli është i vendosur në qendër të qytetit të Prizrenit, qytet i lashtë Muze me thesar të pasur kulturor. Hotel Theranda kufizohet me kalanë e vjetër, Lidhjen e Prizrenit, Xhaminë e Sinan Pashës, Hamamin, Urën e Gurit si dhe Lumbardhin i cili përshkon përmes qytetit. Nese jeni duke vizituar Prizerenin atehere Hotel THeranda ju jep mundesine e mire te jeni afer me disa prej atraksioneve te qytetit turistik.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: 0-6 vjeq qe shfrutëzojnë shtratin e përbashket me prinderin gëzon te drejtën gratis pa pages;