Venisi

 
hotel rating stars

RR.Bujtinave, Nr.11, Prizren, Kosove

Hotel Venisi ne Prizren eshte i vendosur 300 metra nga qendra e qytetit dhe 500 metra nga zona historik e Prizrenit. Hoteli ofron restorant a la carte, kuzhine lokale dhe ndërkombëtare. Wi-Fi dhe parkim falas. Dhomat janë me ajër të kondicionuar, TV kabllor me ekran te sheshte dhe minibar,banjo me dush, tharëse flokësh si dhe peshqir. Hotel Venisi ju ofron nje sherbim recepsion 24-orë dhe një bar.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 2 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 2 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Per largimin e vone nga hoteli do te paguhet 50% e cmimit te dhomes.