Guest House Olga

 
hotel rating stars

Mainski Put bb, Budva, Mal i Zi

Guest House Olga është e vendosur në qendër të Budvës dhe ofron dhoma me ajër të kondisjonuar, Wi-Fi falas, me TV satelitor, një frigorifer, banjo private të shfaqë një dush, tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kane ballkon.Si dhe nje kasaforte është në dispozicion, si hekur per hekurosje. Qyteti i vjetër i Budves është 1 km larg. Plazhi ndodhet 5-minuta larg, ndërsa restoranti më i afërt është 100 metra nga Olga.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Cancelled 3 days before arrival, the first night will be charged

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00