Princ

 
hotel rating stars

29. Novembra 27, 85310 Budva, Mal I Zi

Hotel Princ është një hotel luksoz 4 yjesh, i vendosur në qendër të Budvës, 300m nga plazhi dhe 800 metra nga Qytetin e Vjetër. Hoteli ka nëntëmbëdhjetë apartamente luksoze me strukturave të ndryshme, si dhe dy suita superiore.Dhomat janë të pajisura me aneks kuzhine, TV LCD me kanale kabllore, ajer te kondicionuar, mini bar, telefon, banjo me dush dhe vaskë Jacuzzi. Hoteli ka ashensor, WiFi dhe parkim falas. Mëngjesi eshte bufe.Hoteli punone gjatë gjithë vitit, dhe stafi i hotelit "Princi" ju uron qëndrimim të këndshme në hotel.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

During the low season (01/01- 31/05 & 01/010- 31/12) reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06 – 30/09) reservations cancelled at least 14 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.