Tatjana

 
hotel rating stars

Maniski put bb, Budva, Mal I Zi

Hotel Tatjana i vendosur afër qendrës të Budvës, ky hotel miqësor është vetëm 250 metra larg nga plazhi Slovenska.Hotel Tatjana ofron ajër të kondicionuar, apartamente moderne.Katet e siperme kanë pamje nga deti. Ka një pishinë të hapur, një restorant dhe parkim falas private.Qyteti historik i vjetër është 500 metra larg nga Hotel Tatjana. Shenim: ne cmim nuk eshte perfshire takas a qytetit EUR 1.50 per person , per nate.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 14:00

Politika per krevat shtese: 15 Euro per person