Hunguest Sun Resort

 
hotel rating stars

Sveta Bubala Bb, 85340 Herceg-Novi, Mal i Zi.

Hotel Hunguest Sun Resort është i vendosur në një park të vogël në shëtitore e Herceg Novi-it. Hoteli ka plazhin e vet dhe një pishinë.Dhomat jane me ajër të kondicionuar në internet falas.Ka një fushe multifunksionale tenisi si dhe spa me infra të kuqe dhe sauna finlandeze, një xhakuzi, një dhomë me diell dhe shërbime shtesë masazhi.Restorant Mimoza është e vendosur në katin e parë, duke ofruar ushqim mesdhetare dhe pije ndërkombëtar.Hoteli ofron cadra dhe shazllone plazhi ose mund të provoni sportet e ndryshme të ujit në plazh.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi

3 days before arriving free of charge within 72 hours, 1 night charge

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00