Lighthouse

 
hotel rating stars

Norveška ulica 2, 85347 Herceg-Novi, Mal i Zi

Hotel Lighthouse është i vendosur në Igalo,vetem 150 metra unga deti. Dhomat me stil janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një TV me ekran te sheshte dhe një ballkon, Wi-Fi falas.Restoranti shërben guzhine malazeze, si dhe kuzhinë ndërkombëtare. Ushqimet janë të shoqëruara me verëra, vendase dhe të huaja. Në afërsi të hotelit ka dyqane të shumta suveniresh,dhe një treg.Kurse zhytjeje, hiking dhe biking turne dhe udhëtime me varkë rrethe Gjirit Boka ofrohen gjatë sezonit të verës.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Piano bar
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

During the low season (01/10-24/05) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for 30% of the total amount. During the high season (25/04-30/09) reservations cancelled at least 15 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 15 days prior to the arrival date will be charged for 30% of the total amount.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Krevat shtrese = 70 % me shume mbi cmimin e dhomes