Apartments Rajsko Selo

 
hotel rating stars

Beocinovici bb, Kolashin, Mal i Zi

Apartament Rajsko Selo ofron banesa unike dhe ngjyra e ndërtuar në stilin e vjetër malor dhe të vendosura në natyrë e virgjër e Malit të Zi. Barbecue në brigjet e lumit mund te përdoret nga te gjithë klientet.Banesat janë të dekoruara me ngjyra natyrore dhe të pajisur me TV satelitor, kuzhinë e pajisur plotësisht, banjo private me dush.Restoranti më i afërt eshte vetëm 10 metra.Qendra e Kolashin është 2 km larg. Qendëra e skive Jezerine Bjelasica është 5 km larg, Klientet mund të bejne rafting ne lume ose sportet e dëborës gjatë dimrit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

If you cancel up to 7 days before date of arrival, you do not have to pay. If you cancel or modify later, you will have to pay 100% of the first night. If you do not cancel and do not arrive you have to pay total price.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00