Apartments Viline vode

 
hotel rating stars

Biocinovici bb, 81210 Kolashin, Mali i Zi

Apartments “Viline Vode” i ndodhur vetëm 2 km nga qendra e qytetit Kolashin, Apartamente VILINE vode ofron apartamente vetë-hotelierie me një ballkon dhe pamje malore, WiFi falas.Apartamentet te ngohta me një kuzhinë të pajisur mirë, me TV kabllor dhe një DVD player.Klientet mund të marrin me qira pajisjet e skive, dhe magazinimi i ski është gjithashtu në dispozicion. Ata gjithashtu mund të beni hiking në zonën përreth. Restorant VILINE Voda, ofron kuzhinë tradicionale dhe mund të gjendet brenda një 10-minuta në këmbë nga apartamentet.Apartements VILINE vode është vetëm 5 km nga qendra e skive Kolashinit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Ture
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Mikrovale
 • Internet Wireless falas

Cancellation up to 7 days before date of arrival; guests do not have to pay. If you cancel of modify latter, they have to pay 100% of the first night. If you do not cancel and not arrive, guests have to pay total price.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Per rezervime me shume se 1 nate gjate fundjaves, ju lutem na kontaktoni me e-mail.