INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Mali i zi» Petrovac»Hotele ne Petrovac» Hotel Monte casa spa and wellness Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Monte Casa SPA and Wellness hotel stars expand
Ulica X br. 3, 85300, Petrovac, Montenegro
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel monte casa petrovac montenegro studio
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Monte Casa SPA and Wellness Hotel, Petrovac, Mali i Zi
Hotel Monte Casa SPA and Wellness ndodhet ne Petrovac në bregdetin e Malit të Zi, ofron mobilm moderne, strehim i zbukuruar me dashuri. Hoteli ka 63 dhoma, sallë konferencash me kapacitet për 130 persona, parkim, WiFi falas, 2 restorante, dhoma takimi dhe jemi të vendosur në pjesën më të bukur dhe të qetë të Petrovac. Përveç strehim gjatë kohës së verës, hoteli ynë është një vend i përkryer për organizimin e seminareve, kongrese, takime të biznesit .Kompleksi është vetëm pak metra nga deti në gjirin piktoresk Petrovac, duke ofruar një klub shëndetësor ku ju mund të relaksoheni dhe të gëzojnë dhoma masazh, pajisje palestër, një dush me avull.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Qender fitnesi
Ture
ATM
Zyre per makina me qera
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Banjo turke
Trajtim me masazh
SPA dhe qender trajtimi
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Vaske
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizion
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Aparat per te bere cajin /kafen
Telefon ne banje
Pajisje tualeti personale
Internet Wireless falas
Sporte & Aktivitete
Pishine te hapur
Pishine te mbyllur me ngrohje


POLITIKA E ANULLIMIT
Gjate sezonit te ulet (01/03-07/06 dhe 25/09-30/12 ) per rezervimet e anulluara të paktën 24 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 ore para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Per sezonin e mesem (08/06-14/07 dhe 25/08-24/09) per rezervimet e anulluara të paktën 7 ditë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 ditë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (15/07-24/08) per rezervimet e anuluara të paktën 14 ditë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 14 ditë para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e nates se pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 15:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: