Rivijera

 
hotel rating stars

Obala br.4, 85310 Petrovac, Mal i Zi

Hotel Rivjera i ndodhur në qytetin e vogël të Petrovac në qendër të bregdetit te Adriatik të Malit të Zi, Rivijera ju mirëpret në mes të pishave dhe pemë. Çdo dhomë është ajër të kondicionuar dhe ka një ballkon,Wireless falas.Një park sipërfaqe 8400 m²ndodhet perpara hotelit ku ka një pishinë, një vaskë të nxehtë, fusha tenisi, shesh lojërash për fëmijë.Ju mund të pini pije tuaj të preferuar dhe të shijoni ushqim e shijshme ndërsa dëgjoni tingujt e muzikës lokale dhe te shijoni ushqimin ne resorant Olivia.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi

Reservations cancelled at least 28 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 28 days, prior to the arrival date, will be charged the deposit.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Femijet 0 deri ne 2 vjec akomodihen falas.