Albatros

 
hotel rating stars

Steva Djakonovica bb, 85360 Ulqin, Mal i Zi

Hotel Albatros ndodhet më pak se 1 km nga qendra e Ulqinit, Hotel Albatros ka 2 restorante, një pishinë të veçantë, WiFi falas.Të gjitha dhomat në Albatros janë të pajisura me ajer te kondicionuar, pamje në det, TV satelitor, ballkon dhe minibar,banjo me dush ose vaske.Hoteli Albatros gjithashtu ka bar, një klub nate, zonë për fëmijë, një sauna dhe dy plazhe private. Klienti mund të përdorni të shazllonet dhe cadrat në plazh privat e hotelit.Parkim falas per klientet.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 14 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days, prior to the arrival date, will be charged the deposit.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e fremijeve: Femijet nga 3-11 vjec pagujne 30% te shumes