Laguna

 
hotel rating stars

Donji Stoj, Ulqin 85360, Mal i Zi

Mirë se vini në Hotelin “LAGUNA”, hotel familjar me katër yje, në rivierën e Ulqinit, “LAGUNA” është hotel i ri, i vendosur në pjesën qendrore, vetëm 200 metra nga detit. Në hotelin “LAGUNA” keni në dispozicion 30 dhoma dhe apartamente të rregulluara me stil. Hoteli “LAGUNA” posedon restorantin ekskluziv për klientet e vet të cilët dëshirojnë t’i sigurojnë vetes një atmosferë të këndshme, një ambient ekskluziv ku ofrohen specialitetet e mrekullueshme të mishit dhe peshkut të përgatitur në mënyrë tradicionale.Të gjithë apartamentet kanë banjën e vet, minibarin, telefonin, TV satelitor, internet, ballkonin e rregulluar, si dhe ka të instaluar ftohjen qendrore dhe ngrohje qendrore. Hoteli ka ashensorin, si dhe parkingun e siguruar për të gjithë klientet e vet.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe e vogel futbolli
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

 Politika e femijeve
Femijet nga 0-3.99 vjec  jane falas
Femijet nga 4-11.99 vjec paguajne 10 euro
Femijet nga 12-17.99 vjec paguajne 15 euro