Planinka

 
hotel rating stars

Narodnih Heroja 5, Zabljak, Mal I Zi

Mirë se vini në hotelin "Planinka" ne komunen e Zhabljakut, është një vend i pashmangshëm për udhëtarët dhe turistët.Hoteli ndodhet afër qendrës së Zhabljakut me një pamje të pabesueshme për majat malore të Durmitorit. Hoteli ka: 132 dhoma, 6 suita dhe 5 gjysmë suita. Restorant me 260 vende Restorant kombëtar A'la cart, klub nate, bar, sallë kongresi 200 vende dhe parkim falas.Zabljaku është një vendpushim i njohur turistik dhe është e vendosur në qendër të Parkut Nacional "Durmitor" mbrojtur nga e UNESCO. Ju lutem te vini re: ne cmim nuk eshte perfshire taksa e detyrueshme e turizmit 1.1 Euro pr person per dite , femijet deri ne 2 vjec nuk paguajne, femijet 2 deri ne 12 vjec paguajne 0.5 Euro dhe 12 deri ne 18 vjec paguajne 0.80 Euro per person per dite.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e fëmijëve: Fëmijët 0-1,99 vjeç janë pa pagesë; Fëmijët 0-12 vjeç paguajnë 70% të çmimit të një të rrituri