Polar Star

 
hotel rating stars

Borje bb, Zabljak, Mal i Zi

Hotel Polar Star i ndodhur në mes të rajonit Durmitorit, në kufirin e Parqeve Kombëtare te mbrojtur nga UNESCO-, hotel Polar Star ofron apartamente me stil dhe dhoma te bollshme me pamje panoramike, kuzhinë të mirë të Malazeze, dhe një bar elegant.Secili apartament në Hotel Polar Star përmban një televizor satelitor me ekrane te sheshte, DVD player dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht.Polar Star është e vendosur në Borje, rreth 4 km nga Komuna e Zhabljakut, qyteti më i lartë i vendosur në Ballkan. Kushte të shkëlqyera për ski mund të gjenden në Savin Kuk, Štuoc dhe Javorovaca. Një gamë e gjerë e specialiteteve lokale dhe verërave nga e gjithë bota mund të jenë në restorantin elegant dhe barin.Një shesh lojërash dhe një playroom janë në dispozicion për klientet. Të rriturit mund të perdorin në qendër Wellness, sauna me avull dhe dush, apo të pushojnë me një masazh.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Zyre per makina me qera
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 15 Euro per nate