Millenium

 
hotel rating stars

Rr. Marshal Tito Nr.48, Bitola, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Hotel "Millenium", është e vendosur në qendër të rrugës Bitola`s Shirok Sokak. në ambient të mrekullueshme në të njëjtën kohë ju do të ndjeni pulsin e jetesës urbane.Hoteli është projektuar në mënyrë të përkryer, vetëm për të kënaqur nevojat tuaja vizual-estetike dhe do të ju jap mundësi për të parë se çfarë është kuptimi i vërtetë i shërbimit në nivelin më të lartë. Në atmosferë të relaksuar në restorant ju do të keni mundësi për të zgjedhur dhe të shijojni ushqime nga kuzhina vendase apo ndërkombëtare. Hotel Millenium eshte nje nga hotelet me te mira ne Bitola.
Hotel "MILLENIUM" ju ofron sallë koferencash nga 70 vendeve në stilin e teatrit apo 50 vende në seminaret tryezë. Në dispozicionin tuaj është gjithashtu pajisje tona më të reja audio vizuale. Bari veror "Millenium" me kartën e tij të pasur të verës lejon miqve të që të shijoni pijet në një mjedis të bukur dhe atmosferë relaksuese. Pizza "Millenium" ju ofron një vend të mirë për socializim dhe shijuar në kuzhinë italiane shoqëruar me traditën maqedonase.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbime per takime biznesi
 • Dhome takimi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Roje sigurie
 • Kuzhine tradicionale
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Pajisje tualeti personale
 • Tavolina pune
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Televizion
 • Shtreter portativ extra

If canselled up to 2 days before date of arrival, no fee will be charged. If cancelled later or in case of no-show, 100 percent of the first night will be charged.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00