Hotel Banjisht

 
hotel rating stars

Fshati Banjishte, Diber e Madhe, Maqedonia e Veriut

Në një lartësi mbidetar prej 880m pranë malit Deshat, ndodhet hoteli i Banishtit i rrethuar me një natyrë të gjelbër dhe romantike. Dhe pikërisht në këtë vend ndodhet edhe njëri nga burimet më të vjetra të ujërave termo-minerale në Ballkan. Fillimisht është zbuluar nga Turqit otoman të cilat e zbuluan gjatë pushtimit të trojeve Shqiptare, ku ndërtohen edhe pishinat e para, të cilat mund të vizitohen edhe sot.Sot hoteli i Banishtit paraqet një qendër moderne mjekësore, që kombinon efektet shëruese të ujërave termo-minerale me arritjet më te fundit të mjekësisë. Ky hotel ka kapacitet prej 300 shtretër, dhe ofron disa lloje të kategorive të akomodimit. Hoteli disponon dy pishina me ujëra termo-mineral dhe 10 pishina private, dhome për fitnes dhe ushtrime me instruktor, internet falas WiFi, park, parking për vetura etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

In case of cancellation, no refund is done and the total deposit is charged.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Femijet 0 deri ne 5.99 vjec akomodohen falas.