Villa Bella Boutique

 
hotel rating stars

Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)

Hotel Villa Bella është një hotel familjar ne Kavadar. Villa Bella ka nje restorant dhe jane te vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e quajtur Mokliste, Vatasha. Ndërtuar në 2012 ky hotel klasik Boutiquene është e vendosur në mesin e peisazheve piktoreske të bukurisë natyrore. Relaksohuni ne pishinën tonë jashtme të vendosura brenda kopsht ku ju mund të gëzoni ditë të ngrohtë me dielle. Villa Bella do t'ju ofrojë mundësi e përkryer për të përjetuar diçka të ndryshme dhe unike.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 5 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: Femije nga 0deri 5 vjec nuk pagujne ndersa femije nga 6 deri me 12 paguajne gjysmen e cmimit