Saint Moritz

 
hotel rating stars

Street Krstovi br.2, Mavrovo, Maqedonia e Veriut(FYROM)

Hotel St Mortiz i vendosur vetëm 10 minuta nga qendra urbane, kjo shtëpi ka një oborr të madhe private dhe eshte e pajisur plotësisht për të bërë pushime tuaja te këndshme.Luksi në këtë shtëpi të jashtëzakonshme me me ajër të kondicionuar, të mobiluar dhe të standardeve më të larta. Thjesht hidhini një sy në objektet qe kjo shtëpi krejt e re ka për të ofruar.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tavolina pune

During the high season (01/01-31/03 & 24/12-31/12) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the low season (01/04-23/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

 Ne rast rezervimi te nje familje me femije , ju lutem na kontaktoni me e-mail