Breza

 
hotel rating stars

Mosha Pijade 24a, Prilep, Maqedoni (FYROM)

Hotel Breza është i pozicionuar në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Hapur në vitin 2003, ajo numëron 20 shtretër që janë të vendosura në 10 dhoma, Secila nga dhomat është e pajisur me banjo, një mini bar, ajer te kondisjonuar, TV kabllor dhe një lidhje falas në internet wireless. Hoteli ka oborrin e vet, parkim pa pagesë për klientet dhe bar kafe. Personeli i hotelit është në dispozicionin tuaj të vazhdueshme për çdo lloj nevoje qe mund të keni. Hotel Breza eshte nje nder hotelet me te mire ne Oher ku mund te kaloni momente relaksuese.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 5 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e femijeve: Nga 0-5 vjec nuk paguajne nqs rrine ne nje krevat me prinderit. Nga 5-12 vjec pagujne gjysmen e cmimit