Inex Gorica

 
hotel rating stars

Naum Ohridski St. 5-76000, Oher, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Hotel Inex Gorica eshte nje nder hotelet me komode te Ohrit.  Hoteli eshte nje strukture turistike e rikonstruktuar se fundmi duke i dhene nje vlere te vecante ketij resorti turistik. Nje hotel me infrastrukture te plote, i pershtatur me tendencat e zhvillimit te nje turizmi cilesor. Hotel Inex Gorica perben nje nga zgjidhjet me te mira si hotel per familjet , individet apo ciftet qe duan te kalojne pushime te qeta dhe te paharruara. Me nje pamje madheshtore, hotel Inex Gorica, mbetet gjithmone nje strukture hoteliere moderne qe duhet provuar. Hoteli ka 125 dhoma moderne dyshe me ajer te kondicionuar , banjo , tv satelitore , ballkone , pamje liqeni, internet. Hotel eshte i vendosur prane bregut te liqenit te Ohrit rrethuar nga nje pyll i dendur pishash jo shume larg nga plazhi & qendra e qytetit te Ohrit.Hoteli ka disa restorante e bare ku sherbehen ushqime maqedonase dhe nderkombetare, pishine te brendeshme , salla konferencesh , fusha tenisi , fushe basketbolli , plazhin privat buze liqenit , dyqane suveniresh, ambjente argetimi , shezllone ne plazh etj.Hoteli sherben edhe per aktivitete rajonale politike, kulturore gjate gjithe vitit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe tenisi

Cancellation of reservation 7 days prior to arrival is free of charge.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Politika e femijeve : Femijet deri ne 6 vjec jane falas nese perdorin te njejtin krevare me prinderit.
Femijet 6 deri ne 12 vjec qe rrine me te njejtin dhome me prinderit kane 50 % ulje