Klimetica

 
hotel rating stars

St. Stefan, Oher, Maqedoni(FYROM)

Hotel Klimetica është e vendosur në vendbanim turistik Shën Stefan vetëm 4 km nga qendra e qytetit dhe 200 metra nga liqeni Ohrit dhe është një vend modern, të pajisur mirë hotel i cili ofron komoditet dhe kënaqësi. Larg nga zhurma e qytetit, atmosfera që ju do të gjeni këtu - përzierje e ajrit të freskët malor dhe te liqenit do të bëjnë të ndiheni plot energji. Hotel Klimetica eshte nje nga hotelet me te mira ne Oher.
Ka tre salla seminar në dispozicionin tuaj, me një kapacitet prej 70, 40 dhe 30 vende dhe pajisje të plotë teknike: LCD projektor, laptop, internet wireless, TV, DVD, faks, skaner; dhe ne jemi të gatshëm për të kënaqur kërkesat tuaja individuale.2.Restaurant: Gjatë qëndrimit tuaj të gëzojnë të varieteteve të kuzhinës kombëtare, ndërkombëtare dhe vegjetarian në restorantin tonë me kapacitet prej 250 vendesh. 3. relaksim: për të marrë kohë për relaksim me masazh dhe sauna,ose mund te ecin buze liqenit te Ohrit ose vizitoni kishën pranë shpellë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Salle konference
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Dhome takimi
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kuzhine tradicionale
 • Bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Tavolina pune
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Telefon
 • Televizion

20 days before arrival

Check-In: 15:00

Checkout: 11:30