Lebed

 
hotel rating stars

Marsal Tito, 112, Oher, Maqedoni (FYROM)

Hotel Lebed eshte nje nder hotelet me te mira ne Oher. Pamje të paharrueshme,komoditet, ngrohtësi dhe cilësi në një ambient elegant dhe i sofistikuar të gjitha i gjeni në Hotel Lebed. Hotel i vogël, por e mrekullueshme i vendosur ne brigjet e liqenit te Ohrit, vetëm disa minuta në këmbë nga qendra e qytetit. Dhomat jane me ndriçim te mirë, dizajn dhe gjerësisë te bollshme. Në mënyrë që të jenë në përputhje me pritjet e klientëve tanë, çdo dhomë është e pajisur me mini bare, internet pa tel me shpejtësi të lartë, TV kabllor, me ajër të kondicionuar, 24 orë shërbim në dhomë dhe 24 orë parking i siguruar.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon

During the low season (01/01-31/05 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06-31/08) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet 0-6.99 vjec akomodohen falas.