Millenium Palace

 
hotel rating stars

Kej Marshal Tito bb, Oher, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Millenium Palace e vendosur në brigjet e liqenit të Ohrit. Millenium Palace ofron një qëndrim të paharrueshme dhe eshte nje nga hotelet me te mira luksoze ne Oher. Dhomat këtu kanë një ballkon me pamje nga liqeni dhe kalaja. Çdo dhomë ka TV kabllor telefon banjo me vaskë, dush ose xhakuzi. Wi-Fi falas. Restoranti sherben guzhine Maqedonase. Hotel ka nje bar dhe një objektet private.Spapërfshin sauna, xhakuzi dhe dhomë me avull. Dhe me kapacitet 65 dhoma.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

You can cancel your guaranteed reservation 2 days prior to arrival without any penalty. In case you cancel your reservation less than 2 days prior to arrival, 1 room night for all reserved rooms will be charged. In case of a non-show, 100% of the entire stay booked will be charged. In case you reduce your stay when already checked in the hotel, 100% of the reduced stay will be charged.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00