Royal View

 
hotel rating stars

Jane Sandanski no.2; Oher, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Hotel Royal View, nje hotel elegant, është e vendosur në brigjet e liqenit të Ohrit. Eshte nje nga hotelet me te mira me 4-yje ne Oher. Hotel Royal View ofron dhoma elegante me ballkone dhe pamje nga liqeni, Wi-Fi falas. Hoteli përmban një xhakuzi, sauna dhe një banjë me avull. Masazhet dhe trajtime bukurie sigurojë momente relaksuese. Një palestër është gjithashtu në dispozicion. Pamje Liqeni i Ohrit, restorant Royal shërben kuzhinë ndërkombëtare.Klientet mund të shijojne ushqimet e tyre në tarracë me diell e cila është vendosur në Boardwalk. Dhomat jane me ajër të kondicionuar , TV satelitor, një minibar dhe një tavolinë pune.Parkime falas i siguruar. Qendra e qytetit të Ohrit është vetëm 200 metra larg nga Villa Royal View. I njohur për kishat e saj të shumta, klienet mund të eksplorojnë shumë monumente historike të qytetit brenda një walk.Hoteli ka 42 dhoma.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for total of the room.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone: 1-4 ore paguhet 30 Euro. pas 4 oresh ose me shume paguhet shuma totale e dhomes.