Tino

 
hotel rating stars

Kej Marsal Tito Nr.55, Oher, Maqedoni (FYROM)

Hotel Tino është hotel i ri, modern dhe atraktiv dhe me dizajn që i plotëson standardet e punës dhe dëshirat e klienteve tanë. Shtëpi e vërtetë, larg shtëpisë tuaj. Urdhëroni dhe kënaquni në bukuritë e liqenit të Ohrit si dhe në komoditetin dhe shërbimin cilësor në hotelin tonë.Ndodhet 14 km nga auroporti i Ohrit.Te gjitha dhomat jane me ajer te kondisjonuar,TV kabllore dhe satelitor,telefon,internet,minibar,dhe ballkone me pamje nga liqeni.Hotel Tino gjithashtu ka resorantin dhe barin e vete ku sherbehet mengjesi bufe. Ne do të përpiqemi të mbetemi në kujtimet tuaja të bukura.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

3 days prior to arrival

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00