Salida

 
hotel rating stars

Ivo Lola Ribar bb, 7500; Prilep, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Hotel Salida në Prilep, është vendosur në një zonë të qetë dhe të rrethuar me gjelbërim. Hotel Salida është një nga hotelet më të mira ne Prilep, Maqedoninë e Veriut. Hoteli përmban një restorant à-la-carte dhe një bar.Wi-Fi dhe parkime falas.Të gjitha dhomat në Hotel Salida jane me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran te shesht. Banjo private me dush, ndërsa dhomat me ballkon.Mëngjesi shërbehet çdo ditë në restorantin e hotelit. Recepsjon 24 orë në ditë. Qendra e qytetit eshte 500 metra, ndërsa Kulla Markos mund të arrihet në 200 metra.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Politika per largim te vone: pas ores 12:00 paguhet shuma totale e nje nate