INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Maqedoni» Skopje»Hotele ne Skopje» Hotel Arka Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Arka hotel stars expand
Bitpazarska 90/2, 1000 Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel arka skopje macedonia pool bar
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Arka Hotel, Skopje, Maqedoni
Hotel ARKA është hotel modern, luksoze dhe i rehatshme.Eshtë i mobiluar sipas trendeve më të reja në arkitekturën moderne. Hotel ARKA ka filluar aktivitetin e vete që nga viti 2003. Ndodhet në qenderen historike të qytetit të vjetër të Shkupit. Vetëm 5 minuta më këmbë nga të biznesit dhe pazarin e zonës dhe 15 minuta nga Parlamenti dhe Qeveria e Republikës së Maqedonisë.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
Lejohen kafshet shtepiake
Qender fitnesi
Ture
Dyqan Dhuratash
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Vaske
Shtreter portativ extra
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Telefon ne banje


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: