Gold

 
hotel rating stars

Boulevardi Krste Misirkov, Nr. 13, Shkup, Maqedoni (FYROM)

Hotel Gold është nje nga hotelet me te mira luksoze ne Shkup i ndertuar ne një stil klasik në një lokacion miqësorë dhe të gjallë. Vetëm 2 minuta nga pjesa e vjetër e qytetit e pasur me një histori të vjetër dhe 5 minuta nga qendra e qytetit. Hotel Gold ka një lokacion të posaçëm dhe shumë afër restorantëve, bareve, butiqeve dhe museumeve të ndryshme ku mund të perjetoni atmosferën e Shkupit. Hotel Gold ofron Wi-Fi falas, parkim falas 24 orë me video monitorim. Dhomat tona janë izoluese ndaj zhurmës dhe e gjithë ndërtesa është e akomoduar me ashensor, mobilje luksoze klasike. Të gjitha dhomat janë me klimatizim vetëkontrollues dhe me LCD ekrane televiziv te pajisur antenë satelitore, me tavolinë pune dhe minibar.Staffi 24 orësh në recepcion është gati t’iu asistojë për çdo kërkesë ose pyetje. Nese po udhetoni ne Shkup per arsye biznesi apo relax hotel Gold eshte nje nga hotelet me te mira ku ju mund te prenotoni dhomen tuaj. Hotel Gold ndodhet vetëm 15 minuta udhëtim nga aeroporti dhe 5 minuta nga stacioni i autobusave.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Krevate shtese = 20 Euro per nate.