Leonardo

 
hotel rating stars

Partenij Zografski 19, Shkup, Maqedoni (FYROM)

Hotel Leonardo eshte nje nga hotelet me te mira ne Shkup dhe ndodhet vetem 1 km nga qendra e qytetit. Leonardo Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë dhe parkim falas. Çdo dhomë ofron, TV ekran te sheshte kabllore, minibar, kasaforte dhe banjo me dush. Hotel Leonardo ofron një oborr të gjerë dhe një kopsht, ku pirja e duhanit është e lejuar. Recepsioni mund t'ju informoje per pikat interesante ne Shkup. Pazari i vjetër dhe Kalaja janë 2 km larg dhe Matka Canyon dhe Shpella Vrello janë 15 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Politika per largim te vone nga dhoma: 50 % e vleres se dhomes.